ČSSD a Patrioti Olomouckého kraje vstupují do voleb s připravenou sadou receptů garantovaných experty, kteří příslušné problematice rozumějí.

ČSSD

Patrioti Olomouckého kraje

MUDr. Ladislav Jabůrek, Ph.D.

Recept pro zdravotnictví

  • Zasadíme se o zachování a obnovu sítě praktických lékařů a terénních specialistů včetně zubních lékařů - regionu včetně menších obcí a měst - například formou dotací na provoz ordinací a příspěvků na bydlení zejména pro mladé a začínající lékaře.
    • Praktický lékař dostupný ve všech částech kraje.
    • Podpora absolventů k setrvání v našem regionu - Podpoříme střední a vysoké školství v klíčových oblastech zdravotní péče a sociálních služeb a uskutečníme motivační kroky vedoucí k zamezení odlivu takto kvalifikovaného personálu z našeho regionu.
    • Lékař a lékárna v akutní situaci musí být k dispozici ihned s odpovídajícím vybavením.

Kdo jsem?

Narodil jsem se v Olomouci, kde jsem založil rodinu a vychoval 1 dceru. Pracuji jako lékař v oboru gynekologie a porodnicví. Profesně jsem působil v oblasti střední Moravy (Olomouc, Prostějov, Šternberk). Nyní pracuji jako soukromý ženský lékař v Olomouci. Střední Moravu vnímám jako svůj domov a chtěl bych se angažovat při jeho rozvoj i svými pracovními a životními zkušenostmi

Proč kandiduji?

Z pozice Patriotů a ve spolupráci s ČSSD bych chtěl pomáhat prosazovat sadu receptů na rozvoj oblasti, které budou garantovat vybraní experti, kteří problematice skutečně rozumí. Patrioti se však nechtějí věnovat stranické politice, a proto uzavřeli spojenectví s ČSSD jako  s ověřenou a odpovědnou politickou sílou a domnívám se, že tato koalice má potenciál uspět v krajských volbách. Proto jsem se rozhodl kandidovat a podporovat návrhy, které zlepší život v našem kraji..